Hakkımızda

2005 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız; gıda, kimya, kozmetik ve ilaç sektörüne paslanmaz çelik ürünleri ve anahtar teslim projeleriyle hizmet vermektedir. Kısa bir sürede paslanmaz sektöründe söz sahibi olan firmamız gücünü yılların birikiminden, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışından almaktadır. Tecrübeyle yoğrulmuş, genç ve dinamik kadromuzla başarı odaklı çalışmamızın yanı sıra müşteri memnuniyeti ve kaliteye öncelik vermekteyiz. Bu amaçla, INOKSTEK® A.Ş. 01.03.2006 tarihinden itibaren Kalite Güvence Sisteminin gereksinimlerini yerine getiren firmamız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını ve  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

2007 yılı itibarı ile şirketimiz endüstriyel normlarda paslanmaz boru, profil, vana, bağlantı parçaları tank kapakları, pompalar vb ürünleri de tedarik etmeye başlamış olup sektörün sayılı tedarikçileri arasında yerini almıştır.

Merkezi İzmir’de bulunan İNOKSTEK® Paslanmaz Teknolojileri A.Ş. WELLTECH® markası ile dünyaya açılmaktadır.

WELLTECH® markamız ile sektöre sunulan santrifüj pompalar, esnek pervaneli pompalar, monopomplar ve yedek parçalarının kalitesi ve teslim süresinin uygunluğu, pompalarımızın tercih edilirliğini arttırmıştır. Zeytinyağı ve şarap gibi endüstrilere hitap etmek amacıyla WELLTECH® marka plakalı filtreler ve dolum makinelerinin 2007 yılı içinde imalatına başlanmıştır. Deneyimli montaj ekibimiz ile her türlü paslanmaz malzeme montajları ve tecrübeli mühendislerimiz tarafından hazırlanan otomasyona yönelik projelerimizle sektöre her yönden cevap verebilmekteyiz. Doğaya sonsuzluk veriyoruz sloganımızla paslanmaza farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz.